Saadet Partisi Antalya Milletvekili Şerafettin Kılıç, “Değişimi yerel yönetimlerden başlatalım”

Saadet Partisi ‘Millet-Vekili Türkiye Buluşmaları’ devam ediyor. Buluşmaların Ankara ayağında Saadet Partisi Antalya Milletvekili Şerafettin Kılıç, basın buluşması gerçekleştirdi. Buluşmaya, Antalya Milletvekili Şerafettin Kılıç,  Saadet Partisi Ankara İl Başkanı Av…

Saadet Partisi Antalya Milletvekili Şerafettin Kılıç, “Değişimi yerel yönetimlerden başlatalım”
Yayınlanma: Güncelleme: 57 views

Saadet Partisi ‘Millet-Vekili Türkiye Buluşmaları’ devam ediyor. Buluşmaların Ankara ayağında Saadet Partisi Antalya Milletvekili Şerafettin Kılıç, basın buluşması gerçekleştirdi. Buluşmaya, Antalya Milletvekili Şerafettin Kılıç,  Saadet Partisi Ankara İl Başkanı Av. Fatih Beyazıt ile birlikte katıldı.

SAHALARDAYIZ
Buluşmada konuşan Kılıç, Türkiye’nin kötü yönetildiğine dikkat çeken Kılıç, kötü yönetim sebebiyle ekonominin çökertildiğini belirterek, “Kamplaşma ve kutuplaşmayı tercih eden, toplumsal dayanışma ve uzlaşmayı kendisinin sonu gören Ak Partinin yirmi yılı aşkın iktidarı sonrasında ülkeyi getirdiği nokta; devlet işleyişinde bozulma, fikir, erdem ve ahlak zemininde ise apaçık yozlaşmadır. Türkiye, mevcut durumundan ivedilikle ve el birliğiyle kurtulmak mecburiyetindedir. Milletimizin Milli Görüş’ün ufkuna, devletin ise Saadet Partisi kadrolarınca yönetilmeye ihtiyacı var. Fikrimize ve partimize olan ihtiyaç, zirve yapmıştır. Bunu milletimize fert fert, anlatmak için sahadayız” dedi.

SEBEPLER DEĞİŞMEDEN SONUÇLAR DEĞİŞMEZ
İktidarın insanca yaşam yerine sosyal destekle yaşam politikasını uyguladığına dikkat çeken Kılıç, Saadet Partisi’nin ise sorunun çözümünün iktidardan kurtuluş ile sağlanabileceğini savunduğunu belirterek, “Biz Saadet Partisi olarak; Türkiye’nin öncelikli ihtiyacının mevcut hükümetten ve politikalarından kurtulmak olduğunu söylüyoruz. ‘Ak Parti sebep,  kötü yönetim, çökmüş ekonomi ve yitik umut sonuç’ tespitimiz yaşadıklarımızı, ‘sebepler değişmeden sonuçlar değişmez’ terkibi ise içinde bulunduğumuz durumdan nasıl kurtulacağımızı ifade ediyor” ifadelerini kullandı.

YEREL YÖNETİMLERDE DEĞİŞİMİ BAŞLATALIM
Türkiye’nin mevcut konumunu ve ekonominin hali hazırdaki durumunu hak etmediğini belirten Kılıç, yerel seçimler ile değişimin başlatılması için çağrıda bulunarak, “Milletimize; gelin yerel yönetimlerle değişimi başlatalım, Hükümetin ürettiği faturanın bir kısmından yerel yönetimler eliyle kurtulalım teklifini yapıyoruz. Beldelerimiz, ilçelerimiz, illerimiz adil yönetilirse, beldemizde, ilçemizde, ilimizde yolsuzluk biterse, beldenin, ilçenin, ilin kaynakları adil ve verimli kullanılırsa ülkede adalet hakim olması, yolsuzluğun son bulması mümkün hale gelir. Türkiye’nin kurtuluşu, ekonominin düzelmesi, adaletin hüküm sürmesi için Saadet Partisi’nin iktidar, yerel yönetimlerde de ehil ve emin olan isimlerin şehrül emin olması son derece önemlidir” dedi.

İLK YORUMU SİZ YAZIN

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

We have detected that you are using extensions to block ads. Please support us by disabling these ads blocker.

Powered By
Best Wordpress Adblock Detecting Plugin | CHP Adblock

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.