Karamollaoğlu’ndan TBMM mesajı… ‘Pazar gününden itibaren farklı bir meclis…’

Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, partisinin Genel Merkezinde düzenlediği basın toplantısında gündeme ilişkin değerlendirmelerde bulunurken, 1 Ekim’de başlayacak yeni yasama dönemine ilişkin açıklamalarda bulundu. Karamollaoğlu, yeni dönemde hiçbir şeyin..

Karamollaoğlu’ndan TBMM mesajı… ‘Pazar gününden itibaren farklı bir meclis…’
Yayınlanma: Güncelleme: 222 views

Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, partisinin Genel Merkezinde düzenlediği basın toplantısında gündeme ilişkin değerlendirmelerde bulunurken, 1 Ekim’de başlayacak yeni yasama dönemine ilişkin açıklamalarda bulundu. Karamollaoğlu, yeni dönemde hiçbir şeyin eskisi gibi olmayacağına dikkat çekti.

Seçimlerin üzerinden 4 ay geçtiğine dikkat çeken Karamollaoğlu, problemlerin daha da derinleşmeye devam ettiğini belirterek, “İçinde bulunduğumuz dönem artık derinleşmiş ve kalıcı yoksulluk dönemidir. Böyle tarif edilecek ileride. Zira vatandaşlarımız kıt kanaat geçinmeye çalışıyor. Ayın sonunu getiremiyor. Maalesef taksitlerini bile ödeyemiyor. Kredi kartı takibe düşüyor. Sofrasındaki porsiyonlar günbegün küçülüyor. Et, süt, peynir, hatta artık yumurta bile alamıyorlar. Kış kapıda on binlerce aile tüm kış yorganın altında ısınmaya çalışacak. Okullar açıldı, yine binlerce aile çocuğuna beslenme koyamadıkları için bir burukluk ve hüzün yaşıyor” dedi.

İKTİDAR 2002’DEN BERİ ALIŞIK OLDUĞU MECLİS’TEN DAHA FARKLI BİR MECLİS GÖRECEK
Pazar günü TBMM’nin açılacağını hatırlatan Karamollaoğlu, yeni dönemde Saadet Gelecek grubunun aktif çalışacağını belirtere, “Pazar günü TBMM açılacak, şimdiden uyarıyorum; hiçbir şey eskisi gibi olmayacak! İktidar, 2002’den bugüne alışık olduğu Meclis’ten çok farklı bir Meclis görecek bu dönem. Çünkü artık Saadet-Gelecek Grubu var, inanç, azim ve kararlılıkla biz orada olacağız! İktidar-muhalefet ayırt etmeksizin iyiyi, doğruyu, faydalıyı ve güzeli kim teklif ederse etsin yanıtımız evet olacak. Geçmişte bizimle birlikte olmuş mu olmamış mı, bize yakın mı değil mi bakmaksızın yanlışı kim yaparsa yapsın dimdik karşısına dikileceğiz! “Milletin Meclisi”nin, milletin hayrına olacak işlere imza atması adına büyük bir gayret sarf edeceğiz” ifadelerini kullandı.

HAYRA OLACAK HER KARARIN YANINDAYIZ
Yasama faaliyetlerinde nasıl çalışacaklarına ilişkin olarakta açıklamalarda bulunan Karamollaoğlu şunları söyledi, “Sınırlarımızın kevgire dönüşü karşısında hiçbir açıklama yapmayan, vatandaşın alım gücünün gün be gün eriyişi karşısında sessiz kalan, uyuşturucu-siyaset-mafya üçgenine karşı sesini yükseltemeyenlerin, bir şeylerin ucu kendilerine dokununca birbirlerine nasıl sahip çıktıklarına şahit oluyoruz. Çok net ifade ediyorum, biz Saadet Partisi olarak, siyasi anlayışımız ve ahlakımız gereğince; İktidar da yapsa insanımızın hayrına olacak her icraatın arkasındayız! Uyuşturucu tacirlerine, mafyalara, çetelere karşı kim mücadele veriyorsa onun yanındayız! Evlatlarımızı zehirleyenlere kim diz çöktürüyorsa, şehirlerimizin huzur ve güvenliğini bozanlardan kim hesap soruyorsa biz onların destekçisiyiz!”

İLK YORUMU SİZ YAZIN

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

We have detected that you are using extensions to block ads. Please support us by disabling these ads blocker.

Powered By
Best Wordpress Adblock Detecting Plugin | CHP Adblock

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.